Nákladní autodoprava

Nákladní autodoprava patří mezi stěžejní činnosti naší společnosti. Jsme schopni zajistit Vám přepravu zásilek z/do všech zemí Evropské unie a stejně tak i do zemí, jež do EU nepatří.

NÁKLADNÍ AUTODOPRAVA – NABÍZENÉ SLUŽBY

V oblasti nákladní autodopravy provádíme přepravy celovozových, kusových i expresních zásilek. Disponujeme vozovým parkem s vozidly o užitkové hmotnosti od 0,5t do 25t. Umíme zajistit přepravy rozměrnějších a nadměrných nákladů. A dále provádíme přepravy nebezpečného zboží – ADR.

U nákladní autodopravy Vám déle dle potřeby zajistíme celní odbavení zásilky a připojištění drahého zboží.

Vzhledem k tomu, že v nákladní autodopravě pracujeme s databází několika tisíc volných vozidel pohybujících se po celé Evropě, podle velikosti a charakteru zásilky Vám navrhneme nejvhodnější způsob přepravy a druh dopravního prostředku. Menší zásilky přepravíme společně se zásilkami dalších zákazníků na jednom vozidle a tím můžeme ještě více snížit náklady na přepravu.

Samozřejmostí je bezplatné vypracování cenové kalkulace pro nákladní autodopravu a poskytnutí veškerých informací k přepravě.

NÁKLADNÍ AUTODOPRAVA - TYPY VOZIDEL

Pro nákladní autodopravu používáme a nabízíme tyto typy vozidel:

  • plachtová vozidla
  • skříňová vozidla
  • otevřená vozidla
  • chladící vozy

NÁKLADNÍ AUTODOPRAVA - BEZPEČNOST A KVALITA

Všechny zásilky přepravované v mezinárodní nákladní autodopravě naší firmou jsou řádně pojištěny v souladu s mezinárodní úmluvou CMR. Samozřejmostí je Vás na přání kdykoliv informovat o tom, na kterém místě se Vaše zásilka právě nachází a po celou dobu přepravy dohlížet na její průběh.

Naší snahou je poskytnout Vám co nejkvalitnější servis v podobě rychlé přepravy v co nejkratším termínu za co nejnižší náklady a pomoci Vám s vyřízením veškerých náležitostí týkající se mezinárodní dopravy.

Pro objednávku nebo cenovou nabídku nákladní dopravy použijte, prosím, email: info@amdes.cz nebo poptávkový formulář.

iDopravci.cz

Naší partnerským webem je online katalog dopravců, který poskytuje databázi českých a slovenských dopravců a další informace týkající se dopravy.

Pokračovat na web

Pomáháme druhým
Kontakt
Amdes Logistics s.r.o.
Masarykovo náměstí 1544
530 02 Pardubice

IČ: 03636992
DIČ: CZ03636992

C 34431 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Jednatel Jednatel:
Ing. David Málek

Telefon +420 608 183 533
Email david@amdes.cz

Jednatel Dispečer:
Dušan Šefelín

Telefon +420 605 757 214
Email dusan@amdes.cz