Mezinárodní přeprava

Mezinárodní přeprava patří mezi stěžejní činnosti naší společnosti. Jsme schopni zajistit Vám přepravu zásilek z/do všech zemí Evropské unie a stejně tak i do zemí, jež do EU nepatří.

Mezinárodní přeprava - nabízené služby:

V mezinárodní kamionové přepravě provádíme přepravy celovozových, kusových i expresních zásilek. Disponujeme vozovým parkem s vozidly o užitkové hmotnosti od 0,5t do 25t. Umíme zajistit přepravy rozměrnějších a nadměrných nákladů. A dále provádíme přepravy nebezpečného zboží – ADR.

V oboru mezinárodní přepravy Vám déle dle potřeby zajistíme celní odbavení zásilky, připojištění drahého zboží a dle požadavků také zorganizujeme mezinárodní železniční přepravu, námořní/lodní přepravurychlou leteckou přepravu.

Vzhledem k tomu, že v mezinárodní kamionové přepravě pracujeme s databází několika tisíc volných vozidel pohybujících se po celé Evropě, podle velikosti a charakteru zásilky Vám navrhneme nejvhodnější způsob přepravy a druh dopravního prostředku. Menší zásilky přepravíme společně se zásilkami dalších zákazníků na jednom vozidle a tím můžeme ještě více snížit náklady na přepravu.

Samozřejmostí je bezplatné vypracování cenové kalkulace pro mezinárodní dopravu a poskytnutí veškerých informací k přepravě.

Mezinárodní přeprava - typy vozidel

Pro mezinárodní přepravu používáme a nabízíme tyto typy vozidel:

  • Plachtová vozidla
  • Skříňová vozidla
  • Otevřená vozidla
  • Chladící vozy

Mezinárodní přeprava - bezpečnost a kvalita

Všechny zásilky přepravované v mezinárodní dopravě naší firmou jsou řádně pojištěny v souladu s mezinárodní úmluvou CMR. Samozřejmostí je Vás na přání kdykoliv informovat o tom, na kterém místě se Vaše zásilka právě nachází a po celou dobu přepravy dohlížet na její průběh.

Naší snahou je poskytnout Vám co nejkvalitnější servis v podobě rychlé přepravy v co nejkratším termínu za co nejnižší náklady a pomoci Vám s vyřízením veškerých náležitostí týkající se mezinárodní dopravy.

Pro objednávku nebo cenovou nabídku použijte, prosím, email: info@amdes.cz nebo poptávkový formulář.

Amdes Logistics s.r.o.

IČ: 03636992 / DIČ: CZ03636992

Sídlo: Pardubice I, Zelené Předměstí, Masarykovo náměstí 1544 (mapa)

C 34431 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Jednatel:
Ing. David Málek

+420 608 183 533

Dispečer:
Dušan Šefelín

+420 605 757 214

Máte dotaz? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: