Sběrná služba

Také mezinárodní sběrná služba je důležitou součástí nabídky našich služeb. Sběrná služba je systém přepravy kusových zásilek (tj. zásilek menšího objemu a hmotnosti, které zcela nevyplní dopravní prostředek).

Soustředěním více zásilek do podobných destinací na jednom sběrném místě, jejich hromadným odesláním do sběrného místa cílové destinace a jejich následným doručením konečnému příjemci umožňuje sběrná služba nabídnout zajímavou cenu při dodržení krátkých dodacích termínů. Velikost zásilky přitom není omezena ani hmotností ani rozměrem.

Sběrná služba je nejekonomičtější varianta přepravy vhodná pro odesílání menších nákladů i kusových zásilek. Za bezkonkurenční cenu získáte spolehlivou a včasnou dopravu do všech míst Evropy.

Sběrná služba – naše nabídka

V rámci sběrné služby zajišťujeme přepravu malých zásilek zpravidla o hmotnosti od 1 kg do 3000 kg (hmotnost zásilky ovšem není limitována) s dodací lhůtou od dvou do šesti pracovních dní (v závislosti na cílové destinaci) od jejich vyzvednutí.

Sběrnou službu zajišťujeme exportně i importně do všech destinací v Evropě. V těchto lokalitách spolupracujeme s renomovanými partnery, kteří pro nás zprostředkovávají rychlé a bezpečné doručení (vyzvednutí) jednotlivých zásilek.

Sběrná služba – bezpečnost a kvalita

Všechny zásilky jsou pojištěné naší pojistkou odpovědnosti zasilatele, v případě potřeby lze dražší zásilky speciálně připojistit. V oblasti sběrné služby se snažíme snížit přepravní náklady na co nejnižší možnou úroveň při udržení rozumné dodací lhůty a kvality přepravy.

Pro objednávku nebo cenovou nabídku použijte, prosím, email: info@amdes.cz nebo poptávkový formulář.

Amdes Logistics s.r.o.

IČ: 03636992 / DIČ: CZ03636992

Sídlo: Pardubice I, Zelené Předměstí, Masarykovo náměstí 1544 (mapa)

C 34431 vedená u Krajského soudu v Hradci Králové

Jednatel:
Ing. David Málek

+420 608 183 533

Dispečer:
Dušan Šefelín

+420 605 757 214

Máte dotaz? Napište nám...

Váš prohlížeč (Internet Explorer) je zastaralý.

Již nevydává pro systém Windows žádné aktualizace. Stáhněte si jeden z těchto aktuálních, svobodných a vynikajících prohlížečů: